Sig Petovia Okrepčevalnica Vlakec

Odprto še 2 h 19 min
Nahajamo se na glavni železniški postaji Maribor
Partizanska cesta 50
2000 Maribor
Prikaži pot do poslovalnice
031 499 423 (GSM)
Odprto omrežje
46.5617087553, 15.6572932328
Odpiralni čas
  • ponedeljek
    08.00 - 20.00
  • torek
    08.00 - 20.00
  • sreda
    08.00 - 20.00
  • četrtek
    08.00 - 20.00
  • petek
    08.00 - 22.00
  • sobota
    09.00 - 19.00
  • nedelja
    09.00 - 19.00
Preverite obratovalni čas na naši spletni strani: http://vlakec.com/#obratovalnicasi :)
Opis podjetja

Nudimo vam odlične malice z juho, kosila in ostale jedi po ugodnih cenah. Nahajamo se na glavni železniški postaji v Mariboru. Za več informacij obiščite spletno stran www.vlakec.com 

Prikaz lokacije na zemljevidu

Akcije poslovalnice


17. apr 2014 ob 9:20

Obiskovalce obveščamo, da je z letom 2013, vodenje lokala prevzelo podjetje SIG PETOVIA, d. o. o.
Ime Vlakec ostaja, prenovili pa smo tudi ponudbo, ki jo je ponujalo prejšnje podjetje. Še vedno pa vam vsak dan nudimo malice po ugodnih cenah, kot tudi kavice in osvežilne pijače.
Vabljeni!

16. nov 2013 ob 11:05

Trenutno najbolsa kava

na kolodvoru.

15. maj 2012 ob 8:00

ponovno zanimiv odgovor osebja oz. vodilnih v Okrepčevalnici Vlakec, ko kdo izrazi svoje mnenje ga takoj "pohodite" in "češ kaj sploh delaš v lokalu" !!!!! Prav takšen odgovor sem dobil tudi jaz na njihovi strani. Kakor kaže "letite" zelooo visoko saj niste pripravljeni sprejeti nikakršnih "opominov ali kritik" in še bi se našlo. Če boste imeli takšen odnos do gostov sem vam že napisal je to slaba reklama za VAS. Ampak vas očitno to ne zanima. Na FAcebooku imate napisane stare jedilnike spletna stran je " še stalno v izdelavi,......" SPREJMITE ŽE ENKRAT KRITIKE!!!!!!

14. maj 2012 ob 21:29

Maja, ste vi sploh bili v vlakecu? Večina jih je drugačnega mnenja, zato vseeno ne steje veliko, v Vlakecu dobite orginal ledeno kavo in ne kave iz kavnega avtomata, sladoled vam ponudi natakar in vas vprasa kaksno kepico boste ali kepico vanilija ali kepico stračitele, na koncu pa je res rastlinska smetana iz hoferja, če vas zanima, aha pa se to ,če je dober natakar se vam bo dal gor malo čokolade v prahu, bolj natančno kakav.
Lep pozdrav, VLAKEC

12. maj 2012 ob 18:13

Ledeno kavo bi lahko malo izboljšali, ker nisem prepričana, da si to smetano z 0,3 presladke kave kdo še kdaj ponovno naroči. Pa če mate sladoled, dajte ga uporabit.

Sorodne poslovalnice v bližini