Tramvaj leskovački žar

Odprto
Trg mladinskih delovnih brigad 10
1000 Ljubljana
Prikaži pot do poslovalnice
05 903 68 73
040 131 433 (GSM)
46.0476810091, 14.495665644
Odpiralni čas
  • ponedeljek
    05.00 - 01.00
  • torek
    05.00 - 01.00
  • sreda
    05.00 - 01.00
  • četrtek
    05.00 - 01.00
  • petek
    05.00 - 01.00
  • sobota
    05.00 - 01.00
  • nedelja, dan državnosti, 25. jun
    ni podatka [1]
[1] ned, 25. jun, Ni podatka za dan državnosti. Prosimo pokličite! (Redni delovni čas: 05.00-01.00)
Izjeme
  • dan državnosti, 25. jun
    manjka odpiralni čas
Prikaz lokacije na zemljevidu

Študentski boni
2,80 €

  • Pon - Pet 8.00 - 20.00
  • Sob 8.00 - 20.00
  • Ned 8.00 - 20.00

Sorodne poslovalnice v bližini